Úvod

Internetový obchod JIMI Textil Vás vítá!

 

Vítejte na stránkách obchodu JIMI Textil, které provozuje společnost JIMI TEXTIL s.r.o.

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1999. Po dobu naší působnosti jsme se postupně vypracovali a dnes jsme jedním z největších dodavatelů záclon, ložního programu a veškerého bytového textilu u nás. Společnost JIMI TEXTIL s.r.o. působí od roku 2008 kromě České republiky i na Slovensku.

 

Proč nakupovat u nás:

Jednoduchost nákupu! Celková koncepce objednávkového systému je koncipována tak, aby byla pro zákazníka co nejjednodušší. Proces objednání si zvolíte sami. Od snadného vyplnění on-line objednávky až po možnost ještě snazší telefonické objednávky, bez vyplňování jakýchkoliv formulářů. Stačí jen zavolat naše oddělení objednávek  383 800 008 a profesionálně školení operátoři se o vše již postarají za Vás.

Naše zkušenosti se zásilkovým prodejem se datují již od roku 1999. Za tuto dobu jsme dodali našim spokojeným zákazníkům zboží v hodnotě vyšší než 1,5 miliardy korun. Díky těmto objemům Vám umíme poskytnout nejlepší ceny na trhu. Do našich nabídek pečlivě vybíráme vysoce kvalitní zboží, přičemž vyžadujeme 100% zajištění garancí pro zákazníka. Management společnosti vidí jako primární maximální spokojenost zákazníka.

100% záruka na vrácení zboží do 30 dnů! Nejste s nákupem spokojeni nebo máte jiné představy a chcete zboží vyměnit? Garantujeme Vám vrácení nepoškozeného zboží v originálním balení do 30 dnů bez udání důvodu s výjimkou zboží upraveného na přání zákazníka (např. metrážové záclony).

Dodávka zboží až do domu prostřednictvím České pošty s.p. Veškeré zboží dopravíme po celé ČR do 48 hodin od vyexpedování objednávky z našeho logistického centra prostřednictvím dlouhodobě odladěné spolupráce s Českou poštou s.p. K Vaší spokojenosti je zásilka v případě nepřítomnosti uložena na Vaší poště po dobu 5 dnů.

Neskrýváme se za anonymitu internetu a stojíme si za kvalitou našeho zboží a služeb. Můžete nás kontaktovat na oddělení objednávek a na základě dohody si vyzvednout zboží osobně na našem expedičním oddělení.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení