Jak nakupovat

Jednoduchost nákupu! Celková koncepce objednávkového systému je koncipována tak, aby byla pro zákazníka co nejjednodušší. Proces objednání si zvolíte sami. Od snadného vyplnění objednávkového formuláře až po možnost ještě snadnější telefonické objednávky.

Objednat telefonicky je nejsnazší volba objednávky zboží. Stačí jen vybrat kategorii zboží, následně druh, velikost, barvu výrobku a zavolat naše oddělení objednávek na tel. 383 800 008.
Naši profesionálně školení operátoři objednávkového oddělení se o vše již sami postarají. Veškeré potřebné údaje vyřídíte snadno a jednoduše po telefonu.

Objednat přes internet - nechcete ztrácet čas a volat operátora? V objednávkovém průvodci zadejte typ zboží a další potřebné informace a stiskněte objednat. Budete přímo nasměrováni do objednávkového formuláře. Stačí jednoduše vyplnit kolonky formuláře, následně proběhne elektronická objednávka, kterou potvrzením zašlete na naše oddělní. V případě, že uvedete Váš e-mail, obdržíte po zpracování informativní e-mail o termínu dodání Vámi objednaného zboží. V případě, že uvedete Váše mobilní telefonní číslo, obdržíte po odeslání Vaší zásilky termín jejího doručení.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení