přes 600.000 spokojených zákazníků
skladem máme přes 6.500.000 kusů položek
garance vrácení
zboží do 30 dnů
nejnižší cena poštovného

Internetový obchod TEXTIL- JIMI Vás vítá!

 

Vítejte na stránkách TEXTIL-JIMI, které provozuje společnost JIMI TEXTIL s.r.o..

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1999. Po dobu naší působnosti jsme se postupně vypracovali a dnes jsme jedním z největších dodavatelů záclon, ložního programu a veškerého bytového textilu u nás. Společnost JIMI TEXTIL s.r.o. působí od roku 2008 kromě České republiky i na Slovensku.

 

Proč nakupovat u nás:

Jednoduchost nákupu! Celková koncepce objednávkového systému je koncipována tak, aby byla pro zákazníka co nejjednodušší. Proces objednání si zvolíte sami. Od snadného vyplnění on-line objednávky až po možnost ještě snazší telefonické objednávky, bez vyplňování jakýchkoliv formulářů. Stačí jen zavolat naše oddělení objednávek  383 800 008, 383 373 290 a profesionálně školení operátoři se o vše již postarají za Vás.

Naše zkušenosti se zásilkovým prodejem se datují již od roku 1999. Za tuto dobu jsme dodali našim spokojeným zákazníkům zboží v hodnotě vyšší než 1,5 miliardy korun. Díky těmto objemům Vám umíme poskytnout nejlepší ceny na trhu. Do našich nabídek pečlivě vybíráme vysoce kvalitní zboží, přičemž vyžadujeme 100% zajištění garancí pro zákazníka. Management společnosti vidí jako primární maximální spokojenost zákazníka.

100% záruka na vrácení zboží do 30 dnů! Nejste s nákupem spokojeni nebo máte jiné představy a chcete zboží vyměnit? Garantujeme Vám vrácení nepoškozeného zboží v originálním balení do 30 dnů bez udání důvodu s výjimkou zboží upraveného na přání zákazníka (např. metrážové záclony).

Dodávka zboží až do domu prostřednictvím České pošty s.p. Veškeré zboží dopravíme po celé ČR do 48 hodin od vyexpedování objednávky z našeho logistického centra prostřednictvím dlouhodobě odladěné spolupráce s Českou poštou s.p. K Vaší spokojenosti je zásilka v případě nepřítomnosti uložena na Vaší poště po dobu 5-ti dnů.

Neskrýváme se za anonymitu internetu a stojíme si za kvalitou našeho zboží a služeb. Můžete nás kontaktovat na oddělení objednávek a na základě dohody si vyzvednout zboží osobně na našem expedičním oddělení.